authconfig - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: %s: cannot open /etc/sysconfig/network: %s
hu: %s: /etc/sysconfig/network nem megnyitható: %s

en: %s: cannot open /etc/yp.conf: %s
hu: %s: /etc/yp.conf nem megnyitható: %s

note: * NIS stuff.
en: NIS Server:
hu: NIS szerver:

en: Request via broadcast
hu: Lekérés broadcast-tal

en: Enable NIS
hu: NIS engedélyezése

en: NIS Domain:
hu: NIS domain

note: Shadow Stuff
en: Use Shadow Passwords
hu: Shadow jelszók használata

en: Enable MD5 Passwords
hu: MD5 jelszók használata

en: Back
hu: Vissza

en: Cancel
hu: Mégsem

en: (NIS not installed)
hu: (NIS nincs telepítve)

en: or use:
hu: vagy:

en: Authentication Configuration
hu: Azonosítás beállítás

en: Error
hu: Hiba

en: You must enter a NIS server or request via broadcast.
hu: Adjon meg egy NIS szervert, vagy kérje le broadcast-tal.

en: You must enter a NIS domain.
hu: Adjon meg egy NIS domain-t.

en: %s: cannot open /etc/sysconfig/network- for writing: %s
hu: %s: /etc/sysconfig/network- irásra nem nyitható meg: %s

en: %s: cannot open /etc/yp.conf- for writing: %s
hu: %s: /etc/yp.conf- írásra nem nyitható meg: %s

en: %s: error opening %s
hu: %s: hiba %s megnyitásánál

en: Usage: %s [options]
    
         --nostart            do not start/stop yp
         --enablenis          enable nis by default
         --nisdomain <domain> default NIS domain
         --nisserver <server> default NIS server
         --useshadow          use shadow passwords
         --enablemd5          enable MD5 passwords
         --kickstart          don't display user interface
         --help               show this screen
hu: Usage: %s [options]
    
         --nostart            ne indítsa/állítsa le az yp-t
         --enablenis          nis engedélyezése alapért.
         --nisdomain <domain> alapért. NIS domain
         --nisserver <server> alapért. NIS server
         --useshadow          shadow jelszók használata
         --enablemd5          MD5 jelszók használata
         --kickstart          felhasználói felület nelkül
         --help               ezt a képernyőt jeleníti meg

en: %s: bad argument %s: %s
hu: %s: hibás argumentum %s: %s

en: %s: unexpected argument
hu: %s: váratlan argumentum

en: %s: can only be run as root
hu: %s: csak root-ként futtatható

en: %s: critical error reading /etc/sysconfig/network
hu: %s: kritikus hiba az /etc/sysconfig/network olvasásakor

en: %s: critical error reading /etc/yp.conf
hu: %s: kritikus hiba az /etc/yp.conf olvasásakor

en: %s: critical error reading /etc/pam.d/passwd
hu: %s: kritikus hiba az /etc/pam.d/passwd olvasásakor

en:  <Tab>/<Alt-Tab> between elements   |   <Space> selects   |  <F12> next screen
hu:  <Tab>/<Alt-Tab> elemek között    |   <Space> kiválaszt   |    <F12> következő

en: %s: nis domain was set to %s, but dialog was cancelled
hu: %s: a nis domain %s -re volt állítva, de a beállítás nem lett befejezve

en: return values: nis: %c, nisdomain: %s, shadow: %c, md5: %c
hu: beállítások: nis: %c, nisdomain: %s, shadow: %c, md5: %c

en: %s: critical error writing /etc/sysconfig/network
hu: %s: kritikus hiba az /etc/sysconfig/network írásakor

en: %s: critical error writing /etc/yp.conf
hu: %s: kritikus hiba az /etc/yp.conf írásakor

en: %s: critical error turning on NIS service
hu: %s: kritikus hiba a NIS szolgáltatás indításánál

en: %s: critical error with shadow password manipulation
hu: %s: kritikus hiba a shadow jelszók manipulálásánál
