authconfig - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: %s: cannot open /etc/sysconfig/network: %s
sk: %s: nemôžem otvoriť /etc/sysconfig/network: %s

en: %s: cannot open /etc/yp.conf: %s
sk: %s: nemôžem otvoriť /etc/yp.conf: %s

en: Request via broadcast
sk: Vyžiadať cez broadcast

en: Enable NIS
sk: Povoliť NIS

en: NIS Domain:
sk: NIS doména:

note: Shadow Stuff
en: Use Shadow Passwords
sk: Používať shadow heslá

en: Enable MD5 Passwords
sk: Povoliť MD5 heslá

en: Back
sk: Späť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: (NIS not installed)
sk: (NIS nenainštalovaný)

en: or use:
sk: alebo použiť:

en: Authentication Configuration
sk: Konfigurácia overovania

en: Error
sk: Chyba

en: You must enter a NIS server or request via broadcast.
sk: Musíte zadať NIS server alebo vyžiadať cez broadcast.

en: You must enter a NIS domain.
sk: Musíte zadať NIS doménu.

en: %s: cannot open /etc/sysconfig/network- for writing: %s
sk: %s: nemôžem otvoriť /etc/sysconfig/network- na zápis: %s

en: %s: cannot open /etc/yp.conf- for writing: %s
sk: %s: nemôžem otvoriť /etc/yp.conf- na zápis: %s

en: %s: error opening %s
sk: %s: chyba pri otváraní %s

en: Usage: %s [options]
    
         --nostart            do not start/stop yp
         --enablenis          enable nis by default
         --nisdomain <domain> default NIS domain
         --nisserver <server> default NIS server
         --useshadow          use shadow passwords
         --enablemd5          enable MD5 passwords
         --kickstart          don't display user interface
         --help               show this screen
sk: Použitie: %s [voľby]
    
         --nostart            nespúšťať/neukončovať yp
         --enablenis          štandardne povoliť nis
         --nisdomain <domain> štandardná NIS doména
         --nisserver <server> štandardný NIS server
         --useshadow          používať tieňové (shadow) heslá
         --enablemd5          povoliť MD5 heslá
         --kickstart          nezobrazovať používateľské rozhranie
         --help               ukázať tento text

en: %s: bad argument %s: %s
sk: %s: neprípustný parameter %s: %s

en: %s: unexpected argument
sk: %s: neočakávaný parameter

en: %s: can only be run as root
sk: %s: môže spúšťať len root

en: %s: critical error reading /etc/sysconfig/network
sk: %s: kritická chyba pri čítaní /etc/sysconfig/network

en: %s: critical error reading /etc/yp.conf
sk: %s: kritická chyba pri čítaní /etc/yp.conf

en: %s: critical error reading /etc/pam.d/passwd
sk: %s: kritická chyba pri čítaní /etc/pam.d/passwd

en:  <Tab>/<Alt-Tab> between elements   |   <Space> selects   |  <F12> next screen
sk:   <Tab>/<Alt-Tab> medzi položkami  |  <Space> vyberá  |  <F12> nasl. obr.

en: %s: nis domain was set to %s, but dialog was cancelled
sk: %s: nis doména bola nastavená na %s, ale dialóg bol zrušený

en: return values: nis: %c, nisdomain: %s, shadow: %c, md5: %c
sk: návratové hodnoty: nis: %c, nisdomain: %s, shadow: %c, md5: %c

en: %s: critical error writing /etc/sysconfig/network
sk: %s: kritická chyba pri zápise /etc/sysconfig/network

en: %s: critical error writing /etc/yp.conf
sk: %s: kritická chyba pri zápise /etc/yp.conf

en: %s: critical error turning on NIS service
sk: %s: kritická chyba pri zapínaní NIS služby

en: %s: critical error with shadow password manipulation
sk: %s: kritická chyba pri manipulácii s tieňovými (shadow) heslami
