authconfig - en to sl translation catalogue (34 entries)

en: %s: cannot open /etc/sysconfig/network: %s
sl: %s: ne morem odpreti /etc/sysconfig/network: %s

en: %s: cannot open /etc/yp.conf: %s
sl: %s: ne morem odpreti /etc/yp.conf: %s

note: * NIS stuff.
en: NIS Server:
sl: Strežnik NIS:

en: Request via broadcast
sl: Zahteva prek oddajanja

en: Enable NIS
sl: Omogoči NIS

en: NIS Domain:
sl: Domena NIS:

note: Shadow Stuff
en: Use Shadow Passwords
sl: Uporabi senčna gesla

en: Enable MD5 Passwords
sl: Omogoči gesla MD5

en: Ok
sl: V redu

en: Back
sl: Nazaj

en: Cancel
sl: Preklic

en: (NIS not installed)
sl: (NIS ni nameščen)

en: or use:
sl: ali uporabljajte:

en: Authentication Configuration
sl: Nastavitev identifikacije

en: Error
sl: Napaka

en: You must enter a NIS server or request via broadcast.
sl: Vnesti morate strežnik NIS ali zahtevo prek oddajanja

en: You must enter a NIS domain.
sl: Vnesti morate domeno NIS

en: %s: cannot open /etc/sysconfig/network- for writing: %s
sl: %s: ne morem odpreti /etc/sysconfig/network- za pisanje: %s

en: %s: cannot open /etc/yp.conf- for writing: %s
sl: %s: ne morem odpreti /etc/yp.conf- za pisanje: %s

en: %s: error opening %s
sl: %s: napaka pri odpiranju %s

en: Usage: %s [options]
    
         --nostart            do not start/stop yp
         --enablenis          enable nis by default
         --nisdomain <domain> default NIS domain
         --nisserver <server> default NIS server
         --useshadow          use shadow passwords
         --enablemd5          enable MD5 passwords
         --kickstart          don't display user interface
         --help               show this screen
sl: Usage: %s [možnosti]
    
         --nostart              ne zaženi/ugasni yp
         --enablenis            privzeto omogoči nis
         --nisdomain <domena>   privzeta domena NIS
         --nisserver <strežnik> privzeti strežnik NIS
         --useshadow            uporabi senčna gesla
         --enablemd5            omogoči gesla MD5
         --kickstart            ne prikaži uporabniškega vmesnika
         --help                 prikaži ta zaslon

en: %s: bad argument %s: %s
sl: %s: slab argument %s: %s

en: %s: unexpected argument
sl: %s: nepričakovan argument

en: %s: can only be run as root
sl: %s: lahko poženete le kot root

en: %s: critical error reading /etc/sysconfig/network
sl: %s: kritična napaka pri branju /etc/sysconfig/network

en: %s: critical error reading /etc/yp.conf
sl: %s: kritična napaka pri branju /etc/yp.conf

en: %s: critical error reading /etc/pam.d/passwd
sl: %s: kritična napaka pri branju /etc/pam.d/passwd

en:  <Tab>/<Alt-Tab> between elements   |   <Space> selects   |  <F12> next screen
sl:  <Tab>/<Alt-Tab> med elementi   |   <Space> izbere   |  <F12> naslednji zaslon

en: %s: nis domain was set to %s, but dialog was cancelled
sl: %s: domena nis je bila nastavljena na %s, a dialog je bil preklican

en: return values: nis: %c, nisdomain: %s, shadow: %c, md5: %c
sl: vrnjene vrednosti: nis: %c, domena nis: %s, senčno: %c, md5: %c

en: %s: critical error writing /etc/sysconfig/network
sl: %s: kritična napaka pri pisanju /etc/sysconfig/network

en: %s: critical error writing /etc/yp.conf
sl: %s: kritična napaka pri pisanju /etc/yp.conf

en: %s: critical error turning on NIS service
sl: %s: kritična napaka pri uglaševanju storitve NIS

en: %s: critical error with shadow password manipulation
sl: %s: kritična napaka pri upravljanju s senčnimi gesli
