authconfig 1.1 - en to sr translation catalogue (34 entries)

en: %s: cannot open /etc/sysconfig/network: %s
sr: %s: ne mogu da otvorim /etc/sysconfig/network: %s

en: %s: cannot open /etc/yp.conf: %s
sr: %s: ne mogu da otvorim /etc/yp.conf: %s

note: * NIS stuff.
en: NIS Server:
sr: NIS server:

en: Request via broadcast
sr: Zahtev preko emisije

en: Enable NIS
sr: Omogući NIS

en: NIS Domain:
sr: NIS domen:

note: Shadow Stuff
en: Use Shadow Passwords
sr: Koristi 'shadow' lozinke

en: Enable MD5 Passwords
sr: Omogući MD5 lozinke

en: Ok
sr: U redu

en: Back
sr: Natrag

en: Cancel
sr: Obustavi

en: (NIS not installed)
sr: (NIS nije instaliran)

en: or use:
sr: ili koristi:

en: Authentication Configuration
sr: Podešavanje autentifikacije

en: Error
sr: Greška

en: You must enter a NIS server or request via broadcast.
sr: Morate uneti NIS server ili zahtevati preko emisije.

en: You must enter a NIS domain.
sr: Morate uneti NIS domen.

en: %s: cannot open /etc/sysconfig/network- for writing: %s
sr: %s: ne mogu da otvorim /etc/sysconfig/network- za pisanje: %s

en: %s: cannot open /etc/yp.conf- for writing: %s
sr: %s: ne mogu da otvorim /etc/yp.conf- za pisanje: %s

en: %s: error opening %s
sr: %s: greška kod otvaranja %s

en: Usage: %s [options]
    
         --nostart            do not start/stop yp
         --enablenis          enable nis by default
         --nisdomain <domain> default NIS domain
         --nisserver <server> default NIS server
         --useshadow          use shadow passwords
         --enablemd5          enable MD5 passwords
         --kickstart          don't display user interface
         --help               show this screen
sr: Korišćenje: %s [opcije]
    
         --nostart            nemoj pokrenuti/zaustaviti yp
         --enablenis          podrazumevano omogućen nis
         --nisdomain <domen>  podrazumevani NIS domen
         --nisserver <server> podrazumevani NIS server
         --useshadow          koristi 'shadow' lozinke
         --enablemd5          omogući MD5 lozinke
         --kickstart          nemoj prikazati korisnički interfejs
         --help               prikaži ove instrukcije

en: %s: bad argument %s: %s
sr: %s: loš argument %s: %s

en: %s: unexpected argument
sr: %s: neočekivan argument

en: %s: can only be run as root
sr: %s: može da pokrene samo 'root'

en: %s: critical error reading /etc/sysconfig/network
sr: %s: kritična greška kod čitanja /etc/sysconfig/network

en: %s: critical error reading /etc/yp.conf
sr: %s: kritična greška kod čitanja /etc/yp.conf

en: %s: critical error reading /etc/pam.d/passwd
sr: %s: kritična greška kod čitanja /etc/pam.d/passwd

en:  <Tab>/<Alt-Tab> between elements   |   <Space> selects   |  <F12> next screen
sr:  <Tab>/<Alt-Tab> kretanje između elemenata | <Space> izbor | <F12> sledeći ekran

en: %s: nis domain was set to %s, but dialog was cancelled
sr: %s: NIS domen je postavljen na %s, ali je dijalog prekinut

en: return values: nis: %c, nisdomain: %s, shadow: %c, md5: %c
sr: vraćene vrednosti: nis: %c, nisdomen: %s, senka: %c, md5: %c

en: %s: critical error writing /etc/sysconfig/network
sr: %s: kritična greška kod upisa /etc/sysconfig/network

en: %s: critical error writing /etc/yp.conf
sr: %s: kritična greška kod upisa /etc/yp.conf

en: %s: critical error turning on NIS service
sr: %s: kritična greška kod uključivanja NIS servisa

en: %s: critical error with shadow password manipulation
sr: %s: kritična greška kod manipulacije 'shadow' lozinkom
