sndconfig - en to sl translation catalogue (70 entries)

en: ACER Notebook sound
sl: zvok ACER Notebooka

en: CMI8330 sound chip (many motherboards)
sl: zvočni čip CMI8330 (mnogo matičnih plošč)

en: Crystal CS423x sound chip
sl: zvočni čip Crystal CS423x

en: Logitech SoundMan Games (not SM16 or SM Wave!)
sl: Logitech SoundMan Games (ne SM16 ali SM Wave!)

en: OPL3-SA1 sound chip
sl: zvočni čip OPL3-SA1

en: OPL3-SA2/3/x sound chip
sl: zvočni čip OPL3-SA2/3/x

en: CS4231 (some sun4m, sun4u)
sl: CS4231 (nekateri sun4m, sun4u)

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  |  Use <Enter> to edit a selection
sl:   <Tab>/<Alt-Tab> med elementi  |  Uporabite <Enter> za urejanje izbire

en: Card Type
sl: Vrsta kartice

en: Please select your card:
sl: Prosim izberite vašo kartico:

en: Ok
sl: V redu

en: Cancel
sl: Preklic

en: I/O PORT
sl: VRATA V/I

en: 8-bit DMA
sl: 8-bitna DMA

en: CONFIG I/O
sl: NASTAVITEV V/I

en: 16-bit DMA
sl: 16-bitna DMA

en: MPU I/O
sl: V/I MPU

en: MPU IRQ
sl: IRQ MPU

en: CONTROL I/O
sl: NADZOR V/I

en: SB I/O
sl: V/I SB

en: BASE MEMORY
sl: OSNOVNI POMNILNIK

en: Your sound card is a PnP device, so its settings can be configured w/o setting any dip switches.  Choose the values you would like to use from the menus below.
sl: Vaša zvočna kartica je naprava PnP, zato se lahko njene nastavitve prikrojijo ne da bi premaknili skakače.  Iz spodnjih menujev izberite vrednosti, ki bi jih želeli uporabljati.

en: Please adjust the settings below to match the dip switch settings on your sound card.
sl: Prosim priredite spodnje nastavitve tako, da bodo ustrezale nastavitev skakačev vaše zvočne kartice.

en: Card Settings
sl: Nastavitve kartice

en: File Exists
sl: Datoteka obstaja

en: There is already a file called /etc/conf.modules. The existing file will be renamed /etc/conf.modules.bak and a new file will be written.
sl: Datoteka /etc/conf.modules že obstaja.  Obstoječa datoteka bo preimenovana v /etc/conf.modules.bak in zapisana bo nova datoteka.

note: (set->type == GUS) || (set->type == GUSMAX) || (set->type == GUSPNP) ||
en: Sound Card Test
sl: Preizkus zvočne kartice

en: A sound sample will now be played to determine if your sound card has been correctly configured.
sl: Zaigran bo zvočni vzorec, da boste lahko ugotovili ali je bila zvočna kartica pravilno nastavljena.

en: The following error occurred running the isapnp program:
sl: Med poganjanjem programa isapnp je prišlo do naslednje napake:

en: isapnp error
sl: napaka isapnp

en: The following error occurred running the modprobe program:
sl: Med poganjanjem programa modprobe je prišlo do naslednje napake:

en: modprobe error
sl: napaka modprobe

en: The following error occurred playing the sample:
sl: Med predvajanjem vzorca je prišlo do naslednje napake:

en: Unable To Play Audio
sl: Ne morem predvajati avdia

en: Sample Not Found
sl: Ne najdem vzorca

en: The sound sample does not appear to be installed.
sl: Ni videti, da bi bil zvočni vzorec nameščen

en: An error occurred opening /dev/audio
sl: Pri odpiranju naprave /dev/audio je prišlo do napake

en: Test Result
sl: Izid preizkusa

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Were you able to hear the sample?
sl: Ali ste lahko slišali zvočni vzorec?

en: A MIDI sample will now be played to determine if your sound card's synth has been correctly configured.
sl: Zdaj bo predvajan vzorec MIDI, da boste lahko ugotovili ali je bil sintetizator zvočne kartice pravilno nastavljen.

en: 
    ERROR - You must be root to run sndconfig.
sl: 
    NAPAKA - Za poganjanje sndconfig morate biti root.

en: Usage: sndconfig [--help]
sl: Uporaba: sndconfig [--help]

en: Introduction
sl: Uvod

en: sndconfig is a configuration tool for sound cards.
    
    %s%s
    
    Report bugs to sound-list@redhat.com
sl: sndconfig je orodje za nastavitev zvočnih kartic.
    
    %s%s
    
    Hrošče sporočajte na sound-list@redhat.com

en: The automatic probing for PnP cards has been DISABLED
sl: Samodejno zaznavanje kartic PnP je bilo ONEMOGOČENO

en: A probe will now be performed for any PnP cards
sl: Zdaj bo izvedeno zaznavanje kartic PnP

en:  that will be automatically configured.
sl:  ki bodo samodejno nastavljene.

en: ERROR: No Sound Modules found
sl: NAPAKA: Ne najdem zvočnih modulov

en: PnP Probe Results
sl: Izidi zaznavanja PnP

en: A PnP sound card was found in your system. The details are:
    
         Model: %s
sl: V sistemu je bila najdena zvočna kartica PnP.  Podrobnosti so:
    
         Model: %s

en: Probe Error
sl: Napaka pri zaznavanju

en: A PnP card has been detected, but the model identifier is unclear. You will need to select the exact model from the next screen.
sl: Zaznana je bila kartica PnP, vendar model ni jasno določen.  Morali boste izbrati pravi model z naslednjega zaslona.

en: %s Probe Results
sl: Izidi zaznavanja %s

en: A %s sound card was found in your system. The details are:
    
         Model: %s
sl: V sistemu je bila najdena zvočna kartica %s.  Podrobnosti so:
    
         Model: %s

en: The %s is not supported.
sl: %s ni podprta.

en: The %s is not currently supported; however, work is progressing on a driver.
sl: %s trenutno še ni podprta; vendar se gonilnik razvija.

en: The %s is not supported currently; however, the ALSA project (http://www.alsa-project.org/) has a driver for this card.
sl: %s trenutno ni podprta; vendar ima projekt ALSA (http://www.alsa-project.org/) že gonilnik za to kartico.

en: The %s is not currently supported.
sl: %s trenutno ni podprta..

en: No driver available
sl: Ni dostopnega gonilnika

en: Probe Results
sl: Izidi zaznavanja

en: No PnP or PCI sound cards were found in your system. Please select your card type from the following list.
sl: Na vašem sistemu ni bilo najdene nobene zvočne kartice PnP ali PCI.  Prosim izberite vrsto vaše kartice iz naslednjega seznama.

en: Card Information
sl: Podatki o kartici

en: Autoconfiguration failed!
sl: Samodejna nastavitev spodletela!

en: Autoconfiguration of your sound card failed. Now proceeding with manual configuration.
sl: Samodejna nastavitev vaše zvočne kartice je spodletela.  Zdaj nadaljujemo z ročno nastavitvijo.

en: Something is wrong
sl: Nekaj je narobe

en: There is already a file called /etc/isapnp.conf. The existing file will be renamed /etc/isapnp.conf.bak and a new file will be written.
sl: Datoteka /etc/isapnp.conf že obstaja.  Obstoječa datoteka bo preimenovana v /etc/isapnp.conf.bak in zapisana bo nova datoteka.

en: No cards found, or error probing for pnp cards
sl: Ni bilo najdenih kartic ali pa je prišlo do napake pri zaznavi kartic PnP

en: Found PnP Card ->%s<- ->%s<-
sl: Najdena kartica PnP ->%s<- ->%s<-
