timeconfig - en to hu translation catalogue (481 entries)

en: Hardware clock set to GMT
hu: A hardware órája GMT-re van állítva

en: Startup through ARC console
hu: Indítás az ARC console-on keresztül

en: cannot scan /usr/share/zoneinfo for timezones
hu: az /usr/share/zoneinfo nem tartalmaz időzónákat

en: Back
hu: Vissza

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Format machine time is stored in:
hu: A gépi idő formátuma:

en: Configure Timezones
hu: Időzóna-beállítás

en: %s: mismatched quotes on line %d in /etc/sysconfig/clock
hu: %s: hibás idézőjelek az /etc/sysconfig/clock %d. sorában

en: %s: cannot open /etc/sysconfig/clock: %s
hu: %s: /etc/sysconfig/clock nem megnyitható: %s

en: %s: line %d unexpected in /etc/sysconfig/clock:
hu: %s: nem várt sor (%d.) az /etc/sysconfig/clock file-ban:

en: %s: cannot read /etc/sysconfig/clock: %s
hu: %s: /etc/sysconfig/clock nem olvasható: %s

en: %s: bad argument %s: %s
hu: %s: hibás argumentum %s: %s

en: %s: only one argument (the timezone) may be used
hu: %s: csak egy argumentum (az időzóna) használható

en: %s: can only be run as root
hu: %s: csak root-ként futtatható

en: %s: critical error reading /etc/sysconfig/clock
hu: %s: kritikus hiba az /etc/sysconfig/clock olvasásánál

en: %s: critical error reading /etc/localtime: %s
hu: %s: kritikus hiba az /etc/localtime olvasásánál: %s

en: %s: /etc/localtime points to unknown timezone %s
hu: %s: /etc/localtime ismeretlen időzónára (%s) mutat

en: %s: current value will be ignored
hu: %s: a jelenlegi érték figyelmen kívül lesz hagyva

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  |  <Space> selects |  <F12> next screen
hu:   <Tab>/<Alt-Tab> elemek között |<Space> kiválaszt |<F12> következő képernyő

en: %s: failed to make /etc/localtime: %s
hu: %s: hiba az /etc/localtime létrehozásánál: %s

en: %s: failed to make /etc/sysconfig/clock: %s
hu: %s: hiba az /etc/sysconfig/clock létrehozásánál: %s

en: %s: failed to write to /etc/sysconfig/clock: %s
hu: %s: hiba az /etc/sysconfig/clock írásánál: %s

en: Africa/Abidjan
hu: Afrika/Abidjan

en: Africa/Accra
hu: Afrika/Accra

en: Africa/Addis_Ababa
hu: Afrika/Addis_Abeba

en: Africa/Algiers
hu: Afrika/Algír

en: Africa/Asmera
hu: Afrika/Asmera

en: Africa/Bamako
hu: Afrika/Bamako

en: Africa/Bangui
hu: Afrika/Bangui

en: Africa/Banjul
hu: Afrika/Banjul

en: Africa/Bissau
hu: Afrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
hu: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
hu: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
hu: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
hu: Afrika/Kairó

en: Africa/Casablanca
hu: Afrika/Casablanca

en: Africa/Ceuta
hu: Afrika/Ceuta

en: Africa/Conakry
hu: Afrika/Conakry

en: Africa/Dakar
hu: Afrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
hu: Afrika/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
hu: Afrika/Dzsibuti

en: Africa/Douala
hu: Afrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
hu: Afrika/El_Aaiun

en: Africa/Freetown
hu: Afrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
hu: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
hu: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
hu: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
hu: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
hu: Afrika/Kartum

en: Africa/Kigali
hu: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
hu: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
hu: Afrika/Lagosz

en: Africa/Libreville
hu: Afrika/Libreville

en: Africa/Lome
hu: Afrika/Lomé

en: Africa/Luanda
hu: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
hu: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
hu: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
hu: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
hu: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
hu: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
hu: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
hu: Afrika/Mogadishu

en: Africa/Monrovia
hu: Afrika/Monrovia

en: Africa/Nairobi
hu: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
hu: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
hu: Afrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
hu: Afrika/Noukachott

en: Africa/Ouagadougou
hu: Afrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
hu: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
hu: Afrika/Sao_Tome

en: Africa/Timbuktu
hu: Afrika/Timbuktu

en: Africa/Tripoli
hu: Afrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
hu: Afrika/Tunisz

en: Africa/Windhoek
hu: Afrika/Windhoek

en: America/Adak
hu: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
hu: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
hu: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
hu: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
hu: Amerika/Araguaina

en: America/Aruba
hu: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
hu: Amerika/Asuncion

en: America/Atka
hu: Amerika/Atka

en: America/Barbados
hu: Amerika/Barbados

en: America/Belem
hu: Amerika/Belem

en: America/Belize
hu: Amerika/Beliz

en: America/Bogota
hu: Amerika/Bogota

en: America/Boise
hu: Amerika/Boise

en: America/Buenos_Aires
hu: Amerika/Buenos_Aires

en: America/Cancun
hu: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
hu: Amerika/Caracas

en: America/Catamarca
hu: Amerika/Catamarca

en: America/Cayenne
hu: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
hu: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
hu: Amerika/Chicago

en: America/Chihuahua
hu: Amerika/Chihuahua

en: America/Cordoba
hu: Amerika/Cordoba

en: America/Costa_Rica
hu: Amerika/Costa_Rica

en: America/Cuiaba
hu: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
hu: Amerika/Curacao

en: America/Dawson
hu: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
hu: Amerika/Dawson_Creek

en: America/Denver
hu: Amerika/Denver

en: America/Detroit
hu: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
hu: Amerika/Dominika

en: America/Edmonton
hu: Amerika/Edmonton

en: America/El_Salvador
hu: Amerika/El_Salvador

en: America/Ensenada
hu: Amerika/Ensenada

en: America/Fort_Wayne
hu: Amerika/Fort_Wayne

en: America/Fortaleza
hu: Amerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
hu: Amerika/Glace_Bay

en: America/Godthab
hu: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
hu: Amerika/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
hu: Amerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
hu: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
hu: Amerika/Guadaloupe

en: America/Guatemala
hu: Amerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
hu: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
hu: Amerika/Guyana

en: America/Halifax
hu: Amerika/Halifax

en: America/Havana
hu: Amerika/Havana

en: America/Indiana/Indianapolis
hu: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
hu: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
hu: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Vevay
hu: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indianapolis
hu: Amerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
hu: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
hu: Amerika/Iqualit

en: America/Jamaica
hu: Amerika/Jamaika

en: America/Jujuy
hu: Amerika/Jujuy

en: America/Juneau
hu: Amerika/Juneau

en: America/Knox_IN
hu: Amerika/Knox_IN

en: America/La_Paz
hu: Amerika/La_Paz

en: America/Lima
hu: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
hu: Amerika/Los_Angeles

en: America/Louisville
hu: Amerika/Louisville

en: America/Maceio
hu: Amerika/Maceio

en: America/Managua
hu: Amerika/Manaqua

en: America/Manaus
hu: Amerika/Manaus

en: America/Martinique
hu: Amerika/Martinique

en: America/Mazatlan
hu: Amerika/Mazatlan

en: America/Mendoza
hu: Amerika/Mendoza

en: America/Menominee
hu: Amerika/Menominee

en: America/Mexico_City
hu: Amerika/Mexico_City

en: America/Miquelon
hu: Amerika/Miquelon

en: America/Montevideo
hu: Amerika/Montevideo

en: America/Montreal
hu: Amerika/Montreal

en: America/Montserrat
hu: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
hu: Amerika/Nassau

en: America/New_York
hu: Amerika/New_York

en: America/Nipigon
hu: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
hu: Amerika/Nome

en: America/Noronha
hu: Amerika/Noronha

en: America/Panama
hu: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
hu: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
hu: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
hu: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
hu: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
hu: Amerika/Port_of_Spain

en: America/Porto_Acre
hu: Amerika/Porto_Acre

en: America/Porto_Velho
hu: Amerika/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
hu: Amerika/Puerto_Rico

en: America/Rainy_River
hu: Amerika/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
hu: Amerika/Rankin_Inlet

en: America/Regina
hu: Amerika/Regina

en: America/Rosario
hu: Amerika/Rosario

en: America/Santiago
hu: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
hu: Amerika/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
hu: Amerika/Sao_Paulo

en: America/Scoresbysund
hu: Amerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
hu: Amerika/Shiprock

en: America/St_Johns
hu: Amerika/St_Johns

en: America/St_Kitts
hu: Amerika/St_Kitts

en: America/St_Lucia
hu: Amerika/St_Lucia

en: America/St_Thomas
hu: Amerika/St_Thomas

en: America/St_Vincent
hu: Amerika/St_Vincent

en: America/Swift_Current
hu: Amerika/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
hu: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
hu: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
hu: Amerika/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
hu: Amerika/Tijuana

en: America/Tortola
hu: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
hu: Amerika/Vancouver

en: America/Virgin
hu: Amerika/Virgin

en: America/Whitehorse
hu: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
hu: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
hu: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
hu: Amerika/Yelloknife

en: Antarctica/Casey
hu: Antarktisz/Casey

en: Antarctica/Davis
hu: Antarktisz/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
hu: Antarktisz/DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
hu: Antarktisz/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
hu: Antarktisz/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
hu: Antarktisz/Palmer

en: Antarctica/South_Pole
hu: Antarktisz/Déli_sark

en: Antarctica/Syowa
hu: Antarktisz/Syowa

en: Arctic/Longyearbyen
hu: Antarktisz/Longyearbyen

en: Asia/Aden
hu: Ázsia/Aden

en: Asia/Almaty
hu: Ázsia/Alma-ata

en: Asia/Amman
hu: Ázsia/Amman

en: Asia/Anadyr
hu: Ázsia/Anadyr

en: Asia/Aqtau
hu: Ázsia/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
hu: Ázsia/Aqtobe

en: Asia/Ashkhabad
hu: Ázsia/Ashkabad

en: Asia/Baghdad
hu: Ázsia/Bagdad

en: Asia/Bahrain
hu: Ázsia/Bahrein

en: Asia/Baku
hu: Ázsia/Baku

en: Asia/Bangkok
hu: Ázsia/Bangkok

en: Asia/Beirut
hu: Ázsia/Bejrút

en: Asia/Bishkek
hu: Ázsia/Bishkek

en: Asia/Brunei
hu: Ázsia/Brunei

en: Asia/Calcutta
hu: Ázsia/Calcutta

en: Asia/Chungking
hu: Ázsia/Chungking

en: Asia/Colombo
hu: Ázsia/Colombo

en: Asia/Dacca
hu: Ázsia/Dacca

en: Asia/Damascus
hu: Ázsia/Damaszkusz

en: Asia/Dubai
hu: Ázsia/Dubai

en: Asia/Dushanbe
hu: Ázsia/Dushanbe

en: Asia/Gaza
hu: Ázsia/Gáza

en: Asia/Harbin
hu: Ázsia/Harbin

en: Asia/Hong_Kong
hu: Ázsia/Hong_Kong

en: Asia/Irkutsk
hu: Ázsia/Irkutsk

en: Asia/Istanbul
hu: Ázsia/Isztambul

en: Asia/Jakarta
hu: Ázsia/Dzsakarta

en: Asia/Jayapura
hu: Ázsia/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
hu: Ázsia/Jeruzsálem

en: Asia/Kabul
hu: Ázsia/Kabul

en: Asia/Kamchatka
hu: Ázsia/Kamcsatka

en: Asia/Karachi
hu: Ázsia/Karachi

en: Asia/Kashgar
hu: Ázsia/Kashgar

en: Asia/Katmandu
hu: Ázsia/Katmandu

en: Asia/Krasnoyarsk
hu: Ázsia/Krasznojarszk

en: Asia/Kuala_Lumpur
hu: Ázsia/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
hu: Ázsia/Kuching

en: Asia/Kuwait
hu: Ázsia/Kuwait

en: Asia/Macao
hu: Ázsia/Makaó

en: Asia/Magadan
hu: Ázsia/Magadan

en: Asia/Manila
hu: Ázsia/Manila

en: Asia/Muscat
hu: Ázsia/Muscat

en: Asia/Nicosia
hu: Ázsia/Nicosia

en: Asia/Novosibirsk
hu: Ázsia/Novoszibirszk

en: Asia/Omsk
hu: Ázsia/Omszk

en: Asia/Phnom_Penh
hu: Ázsia/Phnom_Penh

en: Asia/Pyongyang
hu: Ázsia/Pyongyang

en: Asia/Qatar
hu: Ázsia/Katar

en: Asia/Rangoon
hu: Ázsia/Rangoon

en: Asia/Riyadh
hu: Ázsia/Riyadh

en: Asia/Riyadh87
hu: Ázsia/Riyadh87

en: Asia/Riyadh88
hu: Ázsia/Riyadh88

en: Asia/Riyadh89
hu: Ázsia/Riyadh89

en: Asia/Saigon
hu: Ázsia/saigon

en: Asia/Samarkand
hu: Ázsia/Samarkand

en: Asia/Seoul
hu: Ázsia/Szöul

en: Asia/Shanghai
hu: Ázsia/Sanghaj

en: Asia/Singapore
hu: Ázsia/Szingapúr

en: Asia/Taipei
hu: Ázsia/Tajpej

en: Asia/Tashkent
hu: Ázsia/Taskent

en: Asia/Tbilisi
hu: Ázsia/Tbiliszi

en: Asia/Tehran
hu: Ázsia/Teherán

en: Asia/Tel_Aviv
hu: Ázsia/Tel_Aviv

en: Asia/Thimbu
hu: Ázsia/Thimbu

en: Asia/Tokyo
hu: Ázsia/Tokio

en: Asia/Ujung_Pandang
hu: Ázsia/Ujung_Pandang

en: Asia/Ulan_Bator
hu: Ázsia/Ulan_Bator

en: Asia/Urumqi
hu: Ázsia/Urumqi

en: Asia/Vientiane
hu: Ázsia/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
hu: Ázsia/Vlagyivosztok

en: Asia/Yakutsk
hu: Ázsia/Jakutszk

en: Asia/Yekaterinburg
hu: Ázsia/Jekatyerinburg

en: Asia/Yerevan
hu: Ázsia/Jereván

en: Atlantic/Azores
hu: Atlanti_óceán/Azori_szk

en: Atlantic/Bermuda
hu: Atlanti_óceán/Bermuda

en: Atlantic/Canary
hu: Atlanti_óceán/Kanári_szk

en: Atlantic/Cape_Verde
hu: Atlanti_óceán/Cape_Verde

en: Atlantic/Faeroe
hu: Atlanti_óceán/Feröer_szk

en: Atlantic/Jan_Mayen
hu: Atlanti_óceán/Jan_Mayen

en: Atlantic/Madeira
hu: Atlanti_óceán/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
hu: Atlanti_óceán/Rejkjavik

en: Atlantic/South_Georgia
hu: Atlanti_óceán/Dél_Georgia

en: Atlantic/St_Helena
hu: Atlanti_óceán/St_Helena

en: Atlantic/Stanley
hu: Atlanti_óceán/Stanley

en: Australia/ACT
hu: Ausztrália/ACT

en: Australia/Adelaide
hu: Ausztrália/Adelaide

en: Australia/Brisbane
hu: Ausztrália/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
hu: Ausztrália/Broken_Hill

en: Australia/Canberra
hu: Ausztrália/Canberra

en: Australia/Darwin
hu: Ausztrália/Darwin

en: Australia/Hobart
hu: Ausztrália/Hobart

en: Australia/LHI
hu: Ausztrália/LHI

en: Australia/Lindeman
hu: Ausztrália/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
hu: Ausztrália/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
hu: Ausztrália/Melbourne

en: Australia/NSW
hu: Ausztrália/NSW

en: Australia/North
hu: Ausztrália/Észak

en: Australia/Perth
hu: Ausztrália/Perth

en: Australia/Queensland
hu: Ausztrália/Queensland

en: Australia/South
hu: Ausztrália/Dél

en: Australia/Sydney
hu: Ausztrália/Sydney

en: Australia/Tasmania
hu: Ausztrália/Tasmánia

en: Australia/Victoria
hu: Ausztrália/Victoria

en: Australia/West
hu: Ausztrália/Nyugat

en: Australia/Yancowinna
hu: Ausztrália/Yancowinna

en: Brazil/Acre
hu: Brazília/Acre

en: Brazil/DeNoronha
hu: Brazília/DeNoronha

en: Brazil/East
hu: Brazília/Kelet

en: Brazil/West
hu: Brazília/Nyugat

en: Canada/Atlantic
hu: Kanada/Atlanti_óceán

en: Canada/Central
hu: Kanada/Közép

en: Canada/East-Saskatchewan
hu: Kanada/Kelet-Saskatchewan

en: Canada/Eastern
hu: Kanada/Kelet

en: Canada/Mountain
hu: Kanada/Mountain

en: Canada/Newfoundland
hu: Kanada/Újfundland

en: Canada/Pacific
hu: Kanada/Csendes_óceán

en: Canada/Saskatchewan
hu: Kanada/Saskatchewan

en: Canada/Yukon
hu: Kanada/Yukon

en: Chile/Continental
hu: Chile/Szárazföld

en: Chile/EasterIsland
hu: Chile/Húsvét_szigetek

en: Cuba
hu: Kuba

en: Egypt
hu: Egyiptom

en: Eire
hu: Írország

en: Etc/GMT
hu: Stb./GMT

en: Etc/GMT+0
hu: Stb./GMT+0

en: Etc/GMT+1
hu: Stb./GMT+1

en: Etc/GMT+10
hu: Stb./GMT+10

en: Etc/GMT+11
hu: Stb./GMT+11

en: Etc/GMT+12
hu: Stb./GMT+12

en: Etc/GMT+2
hu: Stb./GMT+2

en: Etc/GMT+3
hu: Stb./GMT+3

en: Etc/GMT+4
hu: Stb./GMT+4

en: Etc/GMT+5
hu: Stb./GMT+5

en: Etc/GMT+6
hu: Stb./GMT+6

en: Etc/GMT+7
hu: Stb./GMT+7

en: Etc/GMT+8
hu: Stb./GMT+8

en: Etc/GMT+9
hu: Stb./GMT+9

en: Etc/GMT-0
hu: Stb./GMT-0

en: Etc/GMT-1
hu: Stb./GMT-1

en: Etc/GMT-10
hu: Stb./GMT-10

en: Etc/GMT-11
hu: Stb./GMT-11

en: Etc/GMT-12
hu: Stb./GMT-12

en: Etc/GMT-13
hu: Stb./GMT-13

en: Etc/GMT-14
hu: Stb./GMT-14

en: Etc/GMT-2
hu: Stb./GMT-2

en: Etc/GMT-3
hu: Stb./GMT-3

en: Etc/GMT-4
hu: Stb./GMT-4

en: Etc/GMT-5
hu: Stb./GMT-5

en: Etc/GMT-6
hu: Stb./GMT-6

en: Etc/GMT-7
hu: Stb./GMT-7

en: Etc/GMT-8
hu: Stb./GMT-8

en: Etc/GMT-9
hu: Stb./GMT-9

en: Etc/GMT0
hu: Stb./GMT0

en: Etc/Greenwich
hu: Stb./Greenwich

en: Etc/UCT
hu: Stb./UCT

en: Etc/UTC
hu: Stb./UTC

en: Etc/Universal
hu: Stb./Universal

en: Etc/Zulu
hu: Stb./Zulu

en: Europe/Amsterdam
hu: Európa/Amszterdam

en: Europe/Andorra
hu: Európa/Andorra

en: Europe/Athens
hu: Európa/Athén

en: Europe/Belfast
hu: Európa/Belfast

en: Europe/Belgrade
hu: Európa/Belgrád

en: Europe/Berlin
hu: Európa/Berlin

en: Europe/Bratislava
hu: Európa/Pozsony

en: Europe/Brussels
hu: Európa/Brüsszel

en: Europe/Bucharest
hu: Európa/Bukarest

en: Europe/Budapest
hu: Európa/Budapest

en: Europe/Chisinau
hu: Európa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
hu: Európa/Koppenhága

en: Europe/Dublin
hu: Európa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
hu: Európa/Gibraltár

en: Europe/Helsinki
hu: Európa/Helsinki

en: Europe/Istanbul
hu: Európa/Konstantinápoly

en: Europe/Kaliningrad
hu: Európa/Kalinyingrád

en: Europe/Kiev
hu: Európa/Kijev

en: Europe/Lisbon
hu: Európa/Lisszabon

en: Europe/Ljubljana
hu: Európa/Ljubljana

en: Europe/London
hu: Európa/London

en: Europe/Luxembourg
hu: Európa/Luxembourg

en: Europe/Madrid
hu: Európa/Madrid

en: Europe/Malta
hu: Európa/Málta

en: Europe/Minsk
hu: Európa/Minszk

en: Europe/Monaco
hu: Európa/Monaco

en: Europe/Moscow
hu: Európa/Moszkva

en: Europe/Oslo
hu: Európa/Oslo

en: Europe/Paris
hu: Európa/Párizs

en: Europe/Prague
hu: Európa/Prága

en: Europe/Riga
hu: Európa/Riga

en: Europe/Rome
hu: Európa/Róma

en: Europe/Samara
hu: Európa/Szamara

en: Europe/San_Marino
hu: Európa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
hu: Európa/Szarajevó

en: Europe/Simferopol
hu: Európa/Szimferopol

en: Europe/Skopje
hu: Európa/Szkopje

en: Europe/Sofia
hu: Európa/Szófia

en: Europe/Stockholm
hu: Európa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
hu: Európa/Tallinn

en: Europe/Tirane
hu: Európa/Tirana

en: Europe/Vaduz
hu: Európa/Vaduz

en: Europe/Vatican
hu: Európa/Vatikán

en: Europe/Vienna
hu: Európa/Bécs

en: Europe/Vilnius
hu: Európa/Vilnius

en: Europe/Warsaw
hu: Európa/Varsó

en: Europe/Zagreb
hu: Európa/Zágráb

en: Europe/Zurich
hu: Európa/Zürich

en: Hongkong
hu: Hong-Kong

en: Iceland
hu: Ízland

en: Indian/Antananarivo
hu: Indiai_óceán/Antananarivo

en: Indian/Chagos
hu: Indiai_óceán/Chagos

en: Indian/Christmas
hu: Indiai_óceán/Karácsony_szk

en: Indian/Cocos
hu: Indiai_óceán/Cocos

en: Indian/Comoro
hu: Indiai_óceán/Comoro

en: Indian/Kerguelen
hu: Indiai_óceán/Kerguelen

en: Indian/Mahe
hu: Indiai_óceán/Mahe

en: Indian/Maldives
hu: Indiai_óceán/Maldív_szk

en: Indian/Mauritius
hu: Indiai_óceán/Mauritius

en: Indian/Mayotte
hu: Indiai_óceán/Mayotte

en: Indian/Reunion
hu: Indiai_óceán/Reunion

en: Iran
hu: Irán

en: Israel
hu: Izrael

en: Japan
hu: Japán

en: Libya
hu: Líbia

en: Mexico/BajaNorte
hu: Mexikó/BajaNorte

en: Mexico/BajaSur
hu: Mexikó/BajaSur

en: Mexico/General
hu: Mexikó/Általános

en: Mideast/Riyadh87
hu: Közép-kelet/Riyadh87

en: Mideast/Riyadh88
hu: Közép-kelet/Riyadh88

en: Mideast/Riyadh89
hu: Közép-kelet/Riyadh89

en: Pacific/Apia
hu: Csendes_óceán/Apia

en: Pacific/Auckland
hu: Csendes_óceán/Auckland

en: Pacific/Chatham
hu: Csendes_óceán/Chatham

en: Pacific/Easter
hu: Csendes_óceán/Easter

en: Pacific/Efate
hu: Csendes_óceán/Efate

en: Pacific/Enderbury
hu: Csendes_óceán/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
hu: Csendes_óceán/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
hu: Csendes_óceán/Fiji

en: Pacific/Funafuti
hu: Csendes_óceán/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
hu: Csendes_óceán/Galapagos

en: Pacific/Gambier
hu: Csendes_óceán/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
hu: Csendes_óceán/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
hu: Csendes_óceán/Guam

en: Pacific/Honolulu
hu: Csendes_óceán/Honolulu

en: Pacific/Johnston
hu: Csendes_óceán/Johnston

en: Pacific/Kiritimati
hu: Csendes_óceán/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
hu: Csendes_óceán/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
hu: Csendes_óceán/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
hu: Csendes_óceán/Majuro

en: Pacific/Marquesas
hu: Csendes_óceán/Marquesas

en: Pacific/Midway
hu: Csendes_óceán/Midway

en: Pacific/Nauru
hu: Csendes_óceán/Nauru

en: Pacific/Niue
hu: Csendes_óceán/Niue

en: Pacific/Norfolk
hu: Csendes_óceán/Norfolk

en: Pacific/Noumea
hu: Csendes_óceán/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
hu: Csendes_óceán/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
hu: Csendes_óceán/Palau

en: Pacific/Pitcairn
hu: Csendes_óceán/Pitcairn

en: Pacific/Ponape
hu: Csendes_óceán/Panape

en: Pacific/Port_Moresby
hu: Csendes_óceán/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
hu: Csendes_óceán/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
hu: Csendes_óceán/Saipan

en: Pacific/Samoa
hu: Csendes_óceán/Samoa

en: Pacific/Tahiti
hu: Csendes_óceán/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
hu: Csendes_óceán/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
hu: Csendes_óceán/Tongatapu

en: Pacific/Truk
hu: Csendes_óceán/Truk

en: Pacific/Wake
hu: Csendes_óceán/Wake

en: Pacific/Wallis
hu: Csendes_óceán/Wallis

en: Pacific/Yap
hu: Csendes_óceán/Yap

en: Poland
hu: Lengyelország

en: Portugal
hu: Portugália

en: Singapore
hu: Szingapúr

en: Turkey
hu: Törökország

en: US/Alaska
hu: USA/Alaszka

en: US/Aleutian
hu: USA/Aleutian

en: US/Arizona
hu: USA/Arizona

en: US/Central
hu: USA/Közép

en: US/East-Indiana
hu: USA/Kelet-Indiana

en: US/Eastern
hu: USA/Kelet

en: US/Hawaii
hu: USA/Hawaii

en: US/Indiana-Starke
hu: USA/Indiana-Starke

en: US/Michigan
hu: USA/Michigan

en: US/Mountain
hu: USA/Mountain

en: US/Pacific
hu: USA/CSendes_óceán

en: US/Samoa
hu: USA/Samoa
