timeconfig - en to sr translation catalogue (449 entries)

en: Hardware clock set to GMT
sr: Sat u računaru podešen na GMT

en: Startup through ARC console
sr: Početak kroz ARC konzolu

en: cannot scan /usr/share/zoneinfo for timezones
sr: ne mogu da pregledam /usr/share/zoneinfo da nađem vremenske zone

en: Ok
sr: U redu

en: Back
sr: Natrag

en: Cancel
sr: Obustavi

en: Format machine time is stored in:
sr: Mašinsko vreme se čuva u obliku:

en: Configure Timezones
sr: Podešavanje vremenskih zona

en: %s: mismatched quotes on line %d in /etc/sysconfig/clock
sr: %s: neusklađeni navodnici na liniji %d u /etc/sysconfig/clock

en: %s: cannot open /etc/sysconfig/clock: %s
sr: %s: neuspelo otvaranje /etc/sysconfig/clock: %s

en: %s: line %d unexpected in /etc/sysconfig/clock:
sr: %s: neočekivana linija %d u /etc/sysconfig/clock:

en: %s: cannot read /etc/sysconfig/clock: %s
sr: %s: neuspelo čitanje /etc/sysconfig/clock: %s

en: %s: bad argument %s: %s
sr: %s: loš argument %s: %s

en: %s: only one argument (the timezone) may be used
sr: %s: možete da koristite samo jedan argument (vremensku zonu)

en: %s: can only be run as root
sr: %s: može da izvrši samo 'root'

en: %s: critical error reading /etc/sysconfig/clock
sr: %s: kritična greška kod čitanja /etc/sysconfig/clock

en: %s: critical error reading /etc/localtime: %s
sr: %s: kritična greška kod čitanja /etc/localtime: %s

en: %s: /etc/localtime points to unknown timezone %s
sr: %s: /etc/localtime pokazuje na nepoznatu vremensku zonu %s

en: %s: current value will be ignored
sr: %s: tekuća vrednost će biti ignorisana

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  |  <Space> selects |  <F12> next screen
sr: <Tab>/<Alt-Tab> kretanje kroz stavke | <Space> za izbor | <F12> sledeći ekran

en: %s: failed to make /etc/localtime: %s
sr: %s: kreiranje /etc/localtime nije uspelo: %s

en: %s: failed to make /etc/sysconfig/clock: %s
sr: %s: kreiranje /etc/sysconfig/clock nije uspelo: %s

en: %s: failed to write to /etc/sysconfig/clock: %s
sr: %s: pisanje u /etc/sysconfig/clock nije uspelo: %s

en: Africa/Abidjan
sr: Afrika/Abidžan

en: Africa/Accra
sr: Afrika/Akra

en: Africa/Addis_Ababa
sr: Afrika/Adis_Abeba

en: Africa/Algiers
sr: Afrika/Alžir

en: Africa/Asmera
sr: Afrika/Asmera

en: Africa/Bamako
sr: Afrika/Bamako

en: Africa/Bangui
sr: Afrika/Bangui

en: Africa/Banjul
sr: Afrika/Banjul

en: Africa/Bissau
sr: Afrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
sr: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
sr: Afrika/Brazavil

en: Africa/Bujumbura
sr: Afrika/Budžumbura

en: Africa/Cairo
sr: Afrika/Kairo

en: Africa/Casablanca
sr: Afrika/Kazablanka

en: Africa/Ceuta
sr: Afrika/Seuta

en: Africa/Conakry
sr: Afrika/Konakri

en: Africa/Dakar
sr: Afrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
sr: Afrika/Dar_es_Salam

en: Africa/Djibouti
sr: Afrika/Džibuti

en: Africa/Douala
sr: Afrika/Duala

en: Africa/El_Aaiun
sr: Afrika/El_Aaun

en: Africa/Freetown
sr: Afrika/Fritaun

en: Africa/Gaborone
sr: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
sr: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
sr: Afrika/Johanesburg

en: Africa/Kampala
sr: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
sr: Afrika/Kartum

en: Africa/Kigali
sr: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
sr: Afrika/Kinšasa

en: Africa/Lagos
sr: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
sr: Afrika/Librevil

en: Africa/Lome
sr: Afrika/Lome

en: Africa/Luanda
sr: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
sr: Afrika/Lubumbaši

en: Africa/Lusaka
sr: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
sr: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
sr: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
sr: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
sr: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
sr: Afrika/Mogadiš

en: Africa/Monrovia
sr: Afrika/Monrovija

en: Africa/Nairobi
sr: Afrika/Najrobi

en: Africa/Ndjamena
sr: Afrika/Ndžamena

en: Africa/Niamey
sr: Afrika/Niamej

en: Africa/Nouakchott
sr: Afrika/Nuakšot

en: Africa/Ouagadougou
sr: Afrika/Uagadugu

en: Africa/Porto-Novo
sr: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
sr: Afrika/Sao_Tome

en: Africa/Timbuktu
sr: Afrika/Timbuktu

en: Africa/Tripoli
sr: Afrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
sr: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
sr: Afrika/Vindhuk

en: America/Adak
sr: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
sr: Amerika/Enkoridž

en: America/Anguilla
sr: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
sr: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
sr: Amerika/Araguaina

en: America/Aruba
sr: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
sr: Amerika/Asunsion

en: America/Atka
sr: Amerika/Atka

en: America/Barbados
sr: Amerika/Barbados

en: America/Belem
sr: Amerika/Belem

en: America/Belize
sr: Amerika/Belize

en: America/Bogota
sr: Amerika/Bogota

en: America/Boise
sr: Amerika/Boise

en: America/Buenos_Aires
sr: Amerika/Buenos_Aires

en: America/Cancun
sr: Amerika/Kankun

en: America/Caracas
sr: Amerika/Karakas

en: America/Catamarca
sr: Amerika/Katamarka

en: America/Cayenne
sr: Amerika/Kajen

en: America/Cayman
sr: Amerika/Kajman

en: America/Chicago
sr: Amerika/Čikago

en: America/Chihuahua
sr: America/Čihuahua

en: America/Cordoba
sr: Amerika/Kordoba

en: America/Costa_Rica
sr: Amerika/Kostarika

en: America/Cuiaba
sr: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
sr: Amerika/Curacao

en: America/Dawson
sr: Amerika/Doson

en: America/Dawson_Creek
sr: Amerika/Doson_Krik

en: America/Denver
sr: Amerika/Denver

en: America/Detroit
sr: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
sr: Amerika/Dominica

en: America/Edmonton
sr: Kanada/Edmonton

en: America/El_Salvador
sr: Amerika/El_Salvador

en: America/Ensenada
sr: Amerika/Ensenada

en: America/Fort_Wayne
sr: Amerika/Fort_Wayne

en: America/Fortaleza
sr: Amerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
sr: Amerika/Glace_Bay

en: America/Godthab
sr: Grenland/Godthab

en: America/Goose_Bay
sr: Amerika/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
sr: Amerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
sr: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
sr: Amerika/Gvadelup

en: America/Guatemala
sr: Amerika/Gvatemala

en: America/Guayaquil
sr: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
sr: Amerika/Gijana

en: America/Halifax
sr: Kanada/Halifaks

en: America/Havana
sr: Amerika/Havana

en: America/Indiana/Indianapolis
sr: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
sr: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
sr: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Vevay
sr: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indianapolis
sr: Amerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
sr: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
sr: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
sr: Amerika/Jamaica

en: America/Jujuy
sr: Amerika/Jujuy

en: America/Juneau
sr: Amerika/Juneau

en: America/Knox_IN
sr: Amerika/Knox_IN

en: America/La_Paz
sr: Amerika/La_Paz

en: America/Lima
sr: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
sr: Amerika/Los_Anđeles

en: America/Louisville
sr: Amerika/Luisvil

en: America/Maceio
sr: Amerika/Maceio

en: America/Managua
sr: Amerika/Managva

en: America/Manaus
sr: Amerika/Manaus

en: America/Martinique
sr: Amerika/Martinik

en: America/Mazatlan
sr: Amerika/Mazatlan

en: America/Mendoza
sr: Amerika/Mendosa

en: America/Menominee
sr: Amerika/Menominee

en: America/Mexico_City
sr: Amerika/Meksiko_Siti

en: America/Miquelon
sr: Amerika/Mikelon

en: America/Montevideo
sr: Amerika/Montevideo

en: America/Montreal
sr: Kanada/Montreal

en: America/Montserrat
sr: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
sr: Amerika/Nassau

en: America/New_York
sr: Amerika/Njujork

en: America/Nipigon
sr: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
sr: Amerika/Nom

en: America/Noronha
sr: Amerika/Noronha

en: America/Panama
sr: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
sr: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
sr: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
sr: Amerika/Feniks

en: America/Port-au-Prince
sr: Amerika/Port_o_Prins

en: America/Port_of_Spain
sr: Amerika/Port_of_Spejn

en: America/Porto_Acre
sr: Amerika/Porto_Acre

en: America/Porto_Velho
sr: Amerika/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
sr: Amerika/Portoriko

en: America/Rainy_River
sr: Amerika/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
sr: Amerika/Rankin_Inlet

en: America/Regina
sr: Kanada/Regina

en: America/Rosario
sr: Amerika/Rozario

en: America/Santiago
sr: Amerika/Santjago

en: America/Santo_Domingo
sr: Amerika/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
sr: Amerika/Sao_Paulo

en: America/Scoresbysund
sr: Amerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
sr: Amerika/Shiprock

en: America/St_Johns
sr: Amerika/St_Johns

en: America/St_Kitts
sr: Amerika/St_Kitts

en: America/St_Lucia
sr: Amerika/St_Lucia

en: America/St_Thomas
sr: Amerika/St_Thomas

en: America/St_Vincent
sr: Amerika/St_Vincent

en: America/Swift_Current
sr: Amerika/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
sr: Amerika/Tegusigalpa

en: America/Thule
sr: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
sr: Kanada/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
sr: Amerika/Tihuana

en: America/Tortola
sr: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
sr: Kanada/Vankuver

en: America/Virgin
sr: Amerika/Virdžin

en: America/Whitehorse
sr: Kanada/Vajthors

en: America/Winnipeg
sr: Kanada/Vinipeg

en: America/Yakutat
sr: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
sr: Kanada/Jelounajf

en: Antarctica/Casey
sr: Antarktik/Casey

en: Antarctica/Davis
sr: Antarktik/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
sr: Antarktik/DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
sr: Antarktik/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
sr: Antarktik/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
sr: Antarktik/Palmer

en: Antarctica/South_Pole
sr: Antartktik/Južni_Pol

en: Antarctica/Syowa
sr: Antarktik/Syowa

en: Arctic/Longyearbyen
sr: Arktik/Longyearbyen

en: Asia/Aden
sr: Azija/Aden

en: Asia/Almaty
sr: Azija/Alma_Ata

en: Asia/Amman
sr: Azija/Aman

en: Asia/Anadyr
sr: Azija/Anadir

en: Asia/Aqtau
sr: Azija/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
sr: Azija/Aqtobe

en: Asia/Ashkhabad
sr: Azija/Akšabad

en: Asia/Baghdad
sr: Azija/Bagdad

en: Asia/Bahrain
sr: Azija/Bahrein

en: Asia/Baku
sr: Azija/Baku

en: Asia/Bangkok
sr: Azija/Bankok

en: Asia/Beirut
sr: Azija/Bejrut

en: Asia/Bishkek
sr: Azija/Biškek

en: Asia/Brunei
sr: Azija/Brunej

en: Asia/Calcutta
sr: Azija/Kalkuta

en: Asia/Chungking
sr: Azija/Čunking

en: Asia/Colombo
sr: Azija/Kolombo

en: Asia/Dacca
sr: Azija/Daka

en: Asia/Damascus
sr: Azija/Damask

en: Asia/Dubai
sr: Azija/Dubaj

en: Asia/Dushanbe
sr: Azija/Dušanbe

en: Asia/Gaza
sr: Azija/Gaza

en: Asia/Harbin
sr: Azija/Harbin

en: Asia/Hong_Kong
sr: Azija/Hong_Kong

en: Asia/Irkutsk
sr: Azija/Irkutsk

en: Asia/Istanbul
sr: Azija/Carigrad

en: Asia/Jakarta
sr: Azija/Džakarta

en: Asia/Jayapura
sr: Azija/Džajapura

en: Asia/Jerusalem
sr: Azija/Jerusalim

en: Asia/Kabul
sr: Azija/Kabul

en: Asia/Kamchatka
sr: Azija/Kamčatka

en: Asia/Karachi
sr: Azija/Karači

en: Asia/Kashgar
sr: Azija/Kašgar

en: Asia/Katmandu
sr: Azija/Kartmandu

en: Asia/Krasnoyarsk
sr: Azija/Krasnojarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
sr: Azija/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
sr: Azija/Kučing

en: Asia/Kuwait
sr: Azija/Kuvajt

en: Asia/Macao
sr: Azija/Makao

en: Asia/Magadan
sr: Azija/Magadan

en: Asia/Manila
sr: Azija/Manila

en: Asia/Muscat
sr: Azija/Muskat

en: Asia/Nicosia
sr: Azija/Nikozija

en: Asia/Novosibirsk
sr: Azija/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
sr: Azija/Omsk

en: Asia/Phnom_Penh
sr: Azija/Pnom_Pen

en: Asia/Pyongyang
sr: Azija/Pjongjang

en: Asia/Qatar
sr: Azija/Katar

en: Asia/Rangoon
sr: Azija/Rangun

en: Asia/Riyadh
sr: Azija/Rijad

en: Asia/Riyadh87
sr: Azija/Rijad87

en: Asia/Riyadh88
sr: Azija/Rijad88

en: Asia/Riyadh89
sr: Azija/Rijad89

en: Asia/Saigon
sr: Azija/Sajgon

en: Asia/Samarkand
sr: Azija/Samarkand

en: Asia/Seoul
sr: Azija/Seul

en: Asia/Shanghai
sr: Azija/Šangaj

en: Asia/Singapore
sr: Azija/Singapur

en: Asia/Taipei
sr: Azija/Tajpej

en: Asia/Tashkent
sr: Azija/Taškent

en: Asia/Tbilisi
sr: Azija/Tbilisi

en: Asia/Tehran
sr: Azija/Teheran

en: Asia/Tel_Aviv
sr: Azija/Tel_Aviv

en: Asia/Thimbu
sr: Azija/Timbu

en: Asia/Tokyo
sr: Azija/Tokio

en: Asia/Ujung_Pandang
sr: Azija/Ujung_Pandang

en: Asia/Ulan_Bator
sr: Azija/Ulan_Bator

en: Asia/Urumqi
sr: Azija/Urumči

en: Asia/Vientiane
sr: Azija/Vijentijan

en: Asia/Vladivostok
sr: Azija/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
sr: Azija/Jakutsk

en: Asia/Yekaterinburg
sr: Azija/Jekaterinburg

en: Asia/Yerevan
sr: Azija/Jerevan

en: Atlantic/Azores
sr: Atlantik/Azori

en: Atlantic/Bermuda
sr: Atlantik/Bermude

en: Atlantic/Canary
sr: Atlantik/Kanarska_Ostrva

en: Atlantic/Cape_Verde
sr: Atlantik/Cape_Verde

en: Atlantic/Faeroe
sr: Atlantik/Farska_Ostrva

en: Atlantic/Jan_Mayen
sr: Atlantik/Jan_Majen

en: Atlantic/Madeira
sr: Atlantik/Madera

en: Atlantic/Reykjavik
sr: Atlantik/Rejkjavik

en: Atlantic/South_Georgia
sr: Atlantik/Južna_Džordžija

en: Atlantic/St_Helena
sr: Atlantik/Sv_Jelena

en: Atlantic/Stanley
sr: Atlantik/Stenli

en: Australia/ACT
sr: Australija/ACT

en: Australia/Adelaide
sr: Australija/Adelejd

en: Australia/Brisbane
sr: Australija/Brizbejn

en: Australia/Broken_Hill
sr: Australija/Broken_Hill

en: Australia/Canberra
sr: Australija/Kanbera

en: Australia/Darwin
sr: Australija/Darwin

en: Australia/Hobart
sr: Australija/Hobart

en: Australia/LHI
sr: Australija/LHI

en: Australia/Lindeman
sr: Australija/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
sr: Australija/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
sr: Australija/Melburn

en: Australia/NSW
sr: Australija/NJV

en: Australia/North
sr: Australija/Sever

en: Australia/Perth
sr: Australija/Pert

en: Australia/Queensland
sr: Australija/Kvinslend

en: Australia/South
sr: Australija/Jug

en: Australia/Sydney
sr: Australija/Sidnej

en: Australia/Tasmania
sr: Australija/Tasmanija

en: Australia/Victoria
sr: Australija/Viktorija

en: Australia/West
sr: Australija/Zapad

en: Australia/Yancowinna
sr: Australija/Jankovina

en: Brazil/Acre
sr: Brazil/Akre

en: Brazil/DeNoronha
sr: Brazil/DeNoronja

en: Brazil/East
sr: Brazil/Istok

en: Brazil/West
sr: Brazil/Zapad

en: Canada/Atlantic
sr: Kanada/Atlantik

en: Canada/Central
sr: Kanada/Central

en: Canada/East-Saskatchewan
sr: Kanada/Istočni-Saskačevan

en: Canada/Eastern
sr: Kanada/Istok

en: Canada/Mountain
sr: Kanada/Planine

en: Canada/Newfoundland
sr: Kanada/NovoNađenaZemlja

en: Canada/Pacific
sr: Kanada/Pacifik

en: Canada/Saskatchewan
sr: Kanada/Saskačevan

en: Canada/Yukon
sr: Kanada/Jukon

en: Chile/Continental
sr: Čile/Kontinentalni

en: Chile/EasterIsland
sr: Čile/UskršnjeOstrvo

en: Cuba
sr: Kuba

en: Egypt
sr: Egipat

en: Eire
sr: Irska

en: Etc/Greenwich
sr: Etc/Grinič

en: Europe/Amsterdam
sr: Evropa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
sr: Evropa/Andora

en: Europe/Athens
sr: Evropa/Atina

en: Europe/Belfast
sr: Evropa/Belfast

en: Europe/Belgrade
sr: Evropa/Beograd

en: Europe/Berlin
sr: Evropa/Berlin

en: Europe/Bratislava
sr: Evropa/Bratislava

en: Europe/Brussels
sr: Evropa/Brisel

en: Europe/Bucharest
sr: Evropa/Bukurešt

en: Europe/Budapest
sr: Evropa/Budimpešta

en: Europe/Chisinau
sr: Evropa/Čisino

en: Europe/Copenhagen
sr: Evropa/Kopenhagen

en: Europe/Dublin
sr: Evropa/Dablin

en: Europe/Gibraltar
sr: Evropa/Gibraltar

en: Europe/Helsinki
sr: Evropa/Helsinki

en: Europe/Istanbul
sr: Evropa/Carigrad

en: Europe/Kaliningrad
sr: Evropa/Kalinjingrad

en: Europe/Kiev
sr: Evropa/Kijev

en: Europe/Lisbon
sr: Evropa/Lisabon

en: Europe/Ljubljana
sr: Evropa/Ljubljana

en: Europe/London
sr: Evropa/London

en: Europe/Luxembourg
sr: Evropa/Luksemburg

en: Europe/Madrid
sr: Evropa/Madrid

en: Europe/Malta
sr: Evropa/Malta

en: Europe/Minsk
sr: Evropa/Minsk

en: Europe/Monaco
sr: Evropa/Monako

en: Europe/Moscow
sr: Evropa/Moskva

en: Europe/Oslo
sr: Evropa/Oslo

en: Europe/Paris
sr: Evropa/Pariz

en: Europe/Prague
sr: Evropa/Prag

en: Europe/Riga
sr: Evropa/Riga

en: Europe/Rome
sr: Evropa/Rim

en: Europe/Samara
sr: Evropa/Samara

en: Europe/San_Marino
sr: Evropa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
sr: Evropa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
sr: Evropa/Simferopolj

en: Europe/Skopje
sr: Evropa/Skoplje

en: Europe/Sofia
sr: Evropa/Sofija

en: Europe/Stockholm
sr: Evropa/Stokholm

en: Europe/Tallinn
sr: Evropa/Talin

en: Europe/Tirane
sr: Evropa/Tirana

en: Europe/Vaduz
sr: Evropa/Vaduz

en: Europe/Vatican
sr: Evropa/Vatikan

en: Europe/Vienna
sr: Evropa/Beč

en: Europe/Vilnius
sr: Evropa/Vilnjus

en: Europe/Warsaw
sr: Evropa/Varšava

en: Europe/Zagreb
sr: Evropa/Zagreb

en: Europe/Zurich
sr: Evropa/Bern

en: Factory
sr: Fabrika

en: Greenwich
sr: Grinič

en: Iceland
sr: Island

en: Indian/Antananarivo
sr: IndijskiOkean/Antananarivo

en: Indian/Chagos
sr: IndijskiOkean/Čagos

en: Indian/Christmas
sr: IndijskiOkean/Božić

en: Indian/Cocos
sr: IndijskiOkean/Kokos

en: Indian/Comoro
sr: IndijskiOkean/Komoro

en: Indian/Kerguelen
sr: IndijskiOkean/Kergulen

en: Indian/Mahe
sr: IndijskiOkean/Mahe

en: Indian/Maldives
sr: IndijskiOkean/Maldivi

en: Indian/Mauritius
sr: IndijskiOkean/Mauricijus

en: Indian/Mayotte
sr: IndijskiOkean/Majot

en: Indian/Reunion
sr: IndijskiOkean/Reunion

en: Israel
sr: Izrael

en: Jamaica
sr: Jamajka

en: Libya
sr: Libija

en: Mexico/BajaNorte
sr: Meksiko/BahaNorte

en: Mexico/BajaSur
sr: Meksiko/BajaSur

en: Mexico/General
sr: Meksiko/Opšte

en: Mideast/Riyadh87
sr: SrednjiIstok/Rijad87

en: Mideast/Riyadh88
sr: SrednjiIstok/Rijad88

en: Mideast/Riyadh89
sr: SrednjiIstok/Rijad89

en: Navajo
sr: Navaho

en: Pacific/Apia
sr: Pacifik/Apia

en: Pacific/Auckland
sr: Pacifik/Oklend

en: Pacific/Chatham
sr: Pacifik/Chatham

en: Pacific/Easter
sr: Pacifik/Easter

en: Pacific/Efate
sr: Pacifik/Efate

en: Pacific/Enderbury
sr: Pacifik/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
sr: Pacifik/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
sr: Pacifik/Fidži

en: Pacific/Funafuti
sr: Pacifik/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
sr: Pacifik/Galapagos

en: Pacific/Gambier
sr: Pacifik/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
sr: Pacifik/Gvadalkanal

en: Pacific/Guam
sr: Pacifik/Guam

en: Pacific/Honolulu
sr: Pacifik/Honolulu

en: Pacific/Johnston
sr: Pacifik/Johnston

en: Pacific/Kiritimati
sr: Pacifik/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
sr: Pacifik/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
sr: Pacifik/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
sr: Pacifik/Majuro

en: Pacific/Marquesas
sr: Pacifik/Markezas

en: Pacific/Midway
sr: Pacifik/Midvej

en: Pacific/Nauru
sr: Pacifik/Nauru

en: Pacific/Niue
sr: Pacifik/Niue

en: Pacific/Norfolk
sr: Pacifik/Norfolk

en: Pacific/Noumea
sr: Pacifik/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
sr: Pacifik/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
sr: Pacifik/Palau

en: Pacific/Pitcairn
sr: Pacifik/Pitcairn

en: Pacific/Ponape
sr: Pacifik/Ponape

en: Pacific/Port_Moresby
sr: Pacifik/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
sr: Pacifik/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
sr: Pacifik/Saipan

en: Pacific/Samoa
sr: Pacifik/Samoa

en: Pacific/Tahiti
sr: Pacifik/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
sr: Pacifik/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
sr: Pacifik/Tongatapu

en: Pacific/Truk
sr: Pacifik/Truk

en: Pacific/Wake
sr: Pacifik/Wake

en: Pacific/Wallis
sr: Pacifik/Wallis

en: Pacific/Yap
sr: Pacifik/Yap

en: Poland
sr: Poljska

en: Portugal
sr: Portugalija

en: Singapore
sr: Singapur

en: Turkey
sr: Turska

en: US/Alaska
sr: SAD/Aljaska

en: US/Aleutian
sr: SAD/Aleutska_Ostrva

en: US/Arizona
sr: SAD/Arizona

en: US/Central
sr: SAD/Central

en: US/East-Indiana
sr: SAD/Istočna-Indijana

en: US/Eastern
sr: SAD/Istok

en: US/Hawaii
sr: SAD/Havaji

en: US/Indiana-Starke
sr: SAD/Indijana-Stark

en: US/Michigan
sr: SAD/Mičigen

en: US/Mountain
sr: SAD/Planine

en: US/Pacific
sr: SAD/Pacifik

en: US/Samoa
sr: SAD/Samoa
